Nemáte program pro své děti na letní prázdniny nebo máte potíže s jejich hlídáním?

Nabízíme Vám skvělou příležitost, která Vám pomůže a Vaše děti nadchne!

Mystic skate camp – letní příměstský tábor se skateboardovou školou, je situovaný do nejmodernějšího skateparku a přírodního areálu v centru Prahy, na ostrově Štvanice. Denní program obsahuje nejen aktivní skateboarding, ale také odpočinek, soutěže, výtvarnou činnost další sportovní aktivity jako je kopaná, frisbee a kroket. Všechny činnosti probíhají za asistence a pod dohledem zkušených instruktorů a specialistů, kteří se dětem věnují nepřetržitě po celou dobu jejich pobytu.
 Po čas skateboardové výuky je skatepark uzavřen pro veřejnost. Obědy budou podávány v sousední restauraci I. Českého Lawn-Tenis klubu, svačiny a pití budou připraveny ve skateparku.
V případě nepříznivého počasí se odpočinkový program přesunuje pod střechu skateparku.

Mystic skate camp – letní příměstský skateboardový tábor v centru prázdninové Prahy. Program kempu bude navazovat na výuku naší Mystic skateboardové školy, avšak o prázdninách bude rozšířen na formu celodenních aktivit. Mystic skate camp se bude pořádat ve veřejném Mystic skateparku Štvanice, který využívají celoročně tisíce mladých lidí nejen z Prahy, ale i z celé republiky. Sportoviště je na vysoké úrovni a proto přitahuje sportovce z celého světa, kteří se tu již 24 let potkávají především při světovém poháru ve skateboardingu – Mystic Sk8 Cupu.


Mystic skate camp bude učit děti v jízdě na skateboardu vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin, děti budou rozděleny do 4 skupin po sedmi, podle jejich výkonnosti. Budou vedeni zkušenými lektory, kteří se účastní jak národních tak mezinárodních závodů a mají veškeré předpoklady aby dětem předali své zkušenosti. Kromě lektorů budou na místě působit dva pedagogové, kteří se o děti budou starat v průběhu svačin, obědů a oddechového času.

Termíny:

6. – 10. 8. / termín je plně obsazen
13. – 17. 8.  / termín je plně obsazen
20. – 24. 8./ termín je plně obsazen
27. – 31. 8. / termín je plně obsazen
Místo: Mystic skatepark ostrov Štvanice
Určeno pro: děti ve věkových skupinách 6 – 12 let
Maximální denní kapacita: 30 dětí
Cena za pět dnů: 3500 Kč

Částku uhraďte do 7 dnů od podání přihlášky
bankovním převodem na účet Mystic Skatepark z.s. č.: 2300895175/2010
var. symbol: první termín: 001, druhý termín: 002, třetí termín: 003
zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte,
v případě že máte další požadavky, například dítě je vegetarián a podobně tak napište do poznámky v online přihlášce.
Cena trička je 300 korun.

Napsali nám rodiče

Kluci (8 a 5 let) byli u Vás letos na Skate Campu poprvé. Po prvním dnu byli nadšení, nemohla jsem je od Vás dostat domů, pře ještě musí ukázat tohle a tamto a „vůbec Štěpán (instruktor) je „bůh““:-D Takže moc děkujeme, kluci si to užili strašně moc a do školičky se už moc těší. Taky jsme teda museli pořídit „pořádný skejty“, za pomoc s jejich výběrem opět děkuji Vám. Za mě palec nahoru, nejvíc nejlepší Camp a už nikdy nikam jinam:-D
Majda

Hezký den,
chci poděkovat za organizaci. Synek byl úplně nadšený, jeho ježdění to zase posunulo o chlup dál. A pokud to bude příští rok zase a vyjde nám to časově, určitě se zúčastní.
Takže díky moc a zdravím,
Robert

Z naší strany naprosté nadšení. Každý den jsme si vyzvedávali krásně oklepané, zašmudlané, odrbané a štastné dítě, které se nemohlo dočkat, až ráno zase vyrazí na Štvanici.
Velký dík všem, kteří se na Campu podíleli. Příští rok, bude-li ta možnost,  nás tam máte zas 🙂
Pavla