Nemáte program pro své děti na letní prázdniny nebo máte potíže s jejich hlídáním?

Nabízíme Vám skvělou příležitost, která Vám pomůže a Vaše děti nadchne!

Mystic skate camp – letní příměstský tábor se skateboardovou školou, je situovaný do nejmodernějšího skateparku a přírodního areálu v centru Prahy, na ostrově Štvanice. Denní program obsahuje nejen aktivní skateboarding, ale také odpočinek, soutěže, výtvarnou činnost další sportovní aktivity jako je kopaná, frisbee a kroket. Všechny činnosti probíhají za asistence a pod dohledem zkušených instruktorů a specialistů, kteří se dětem věnují nepřetržitě po celou dobu jejich pobytu.
Po čas skateboardové výuky je skatepark uzavřen pro veřejnost. Obědy budou podávány v sousední restauraci I. Českého Lawn-Tenis klubu, svačiny a pití budou připraveny ve skateparku.
V případě nepříznivého počasí se odpočinkový program přesunuje pod střechu skateparku.

Mystic skate camp – letní příměstský skateboardový tábor v centru prázdninové Prahy. Program kempu bude navazovat na výuku naší Mystic skateboardové školy, avšak o prázdninách bude rozšířen na formu celodenních aktivit. Mystic skate camp se bude pořádat ve veřejném Mystic skateparku Štvanice, který využívají celoročně tisíce mladých lidí nejen z Prahy, ale i z celé republiky. Sportoviště je na vysoké úrovni a proto přitahuje sportovce z celého světa, kteří se tu již 22 let scházejí především při mezinárodním závodě – Mystic Sk8 Cupu.


Mystic skate camp bude učit děti v jízdě na skateboardu vždy od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin, děti budou rozděleny do 4 skupin po maximálně šesti, podle jejich výkonnosti. Budou vedeni zkušenými lektory, kteří se účastní jak národních tak mezinárodních závodů a mají veškeré předpoklady aby dětem předali své zkušenosti. Kromě lektorů budou na místě působit dva pedagogové, kteří se o děti budou starat v průběhu svačin, obědů a oddechového času.

S podporou hlavního města Prahy a pod záštitou starosty městské části Praha 7.
Sleva 10% pro rezidenty městské části Praha 7.

Termíny:
14. – 18. 8. termín je plný
21. – 25. 8. termín je plný
28. 8. – 1. 9.
 termín je plný

Místo: Mystic skatepark ostrov Štvanice
Určeno pro: děti ve věkových skupinách 6 – 12 let
Maximální denní kapacita: 24 dětí
Cena za jeden den: 700 Kč
Cena za pět dnů: 3500 Kč

V případě že máte zájem o místo v některém termínu tak vytiskněte a vyplňte přihlášku:

Prihlaska_MysticSkateCamp_2017

Vyplněnou přihlášku nascanujte nebo udělejte fotku mobilem a zašlete na info@mysticskatepark.cz

Pro rezervaci místa zaplaťte do konce června zálohu ve výši 500,-Kč.
Zbývají část platby je třeba uhradit do 4 týdnů před zahájením turnusu.
bankovním převodem na účet Mystic Skatepark z.s. č.: 2300895175/2010
var. symbol: termín tábora – první termín: 1418, druhý termín: 2125, třetí termín 281
zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte

 

Napsali nám rodiče

Kluci (8 a 5 let) byli u Vás letos na Skate Campu poprvé. Po prvním dnu byli nadšení, nemohla jsem je od Vás dostat domů, pře ještě musí ukázat tohle a tamto a „vůbec Štěpán (instruktor) je „bůh““:-D Takže moc děkujeme, kluci si to užili strašně moc a do školičky se už moc těší. Taky jsme teda museli pořídit „pořádný skejty“, za pomoc s jejich výběrem opět děkuji Vám. Za mě palec nahoru, nejvíc nejlepší Camp a už nikdy nikam jinam:-D
Majda

Hezký den,
chci poděkovat za organizaci. Synek byl úplně nadšený, jeho ježdění to zase posunulo o chlup dál. A pokud to bude příští rok zase a vyjde nám to časově, určitě se zúčastní.
Takže díky moc a zdravím,
Robert

Z naší strany naprosté nadšení. Každý den jsme si vyzvedávali krásně oklepané, zašmudlané, odrbané a štastné dítě, které se nemohlo dočkat, až ráno zase vyrazí na Štvanici.
Velký dík všem, kteří se na Campu podíleli. Příští rok, bude-li ta možnost,  nás tam máte zas 🙂
Pavla

 

Snímek obrazovky 2017-05-29 v 15.59.50