Nemáte program pro své děti na letní prázdniny nebo
máte potíže s jejich hlídáním?

Nabízíme Vám skvělou příležitost, která Vám pomůže a
Vaše děti nadchne!


Přečtěte si informace a vyplňte online přihlážku níže na stránce.


Mystic skate camp – letní příměstský tábor se skateboardovou školou, je situovaný do nejmodernějšího skateparku v přírodním areálu v centru Prahy, na ostrově Štvanice.

Denní program obsahuje nejen aktivní skateboarding, ale také odpočinek, soutěže, výtvarnou činnost a další aktivity jako je kopaná, frisbee a kroket. Všechny činnosti probíhají za asistence a pod dohledem zkušených a pro výuku skateboardingu certifikovaných instruktorů, kteří se dětem věnují nepřetržitě po celou dobu jejich pobytu. Po čas skateboardové výuky je skatepark uzavřen pro veřejnost.
Obědy jsou podávány v sousední restauraci I. Českého Lawn-Tenis klubu, svačiny a pití budou připraveny ve skateparku. V případě nepříznivého počasí se odpočinkový program přesunuje pod střechu skateparku.

Mystic skate camp – letní příměstský skateboardový tábor v centru prázdninové Prahy. Program kempu navazuje na výuku naší Mystic skateboardové školy, avšak o prázdninách je rozšířen na formu celodenních aktivit. Mystic skate camp se pořádá ve veřejném Mystic skateparku Štvanice, který využívají celoročně tisíce mladých lidí nejen z Prahy, ale i z celé republiky. Sportoviště je na vysoké úrovni a proto přitahuje sportovce z celého světa, kteří se tu již 25 let potkávají především při světovém poháru ve skateboardingu – Mystic Sk8 Cupu. Vaše dítě můžete zahlédnout během Mystic Skate Campu na naší online kameře.

Mystic skate camp probíhá od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin, děti jsou rozděleny do pěti skupin po maximálně sedmi dětech, podle jejich výkonnosti. Děti jsou vedeny zkušenými a pro výuku skateboardingu certifikovanými lektory, kteří se účastní jak národních tak mezinárodních závodů a mají veškeré předpoklady aby dětem předali své zkušenosti.


Termíny:

První turnus:  5. – 9. 8.  plně obsazen

Druhý turnus:  12. – 16. 8. – plně obsazen

Třetí turnus:  19. – 23. 8. plně obsazen

Čtvrtý turnus:  26. – 30. 8.  plně obsazen

Místo: Mystic skatepark, ostrov Štvanice, Praha 7
Určeno pro: děti ve věkových skupinách 6 – 12 let
Maximální denní kapacita: 30 dětí


Cena za jeden turnus Mystic Skate Campu : 3700 Kč

Pro rezervaci místa pošlete celou částku 3700 kč do 14 dnů od zaslání přihlášky,
bankovním převodem na účet Mystic Skatepark z.s. č.: 2300895175/2010

var. symbol:
první turnus: 001
druhý turnus: 002
třetí turnus: 003
čtvrtý turnus: 004

zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte

Pokud si přejet vystavit daňový doklad, vyplňte v online formuláři Vaše fakturační údaje a my fakturu pošleme na Váš email.

Garantujeme vrácení celé částky 3700 kč při odhlášení z Mystic Skate campu do 1 měsíce před začátkem zaplaceného turnusu.
V případě odhlášení z campu v kratší době než jeden měsíc před začátkem
turnusu Vám vrátíme 3000 Kč.


Souhrnné info:

1) všem dětem, které nemají svou skateboardovou výbavu zapůjčíme komplet – skateboard, helmu, chrániče loktů a kolen – vše je v ceně campu
2) vaše díte by mělo mít tenisky nebo jiné boty vhodné na skateboard
3) když bude horko tak je dobré tričko na převlečení, ručník, plavky
4) camp začíná každý den v 9:00 hodin – příchod od 8:30 do nejpozději 8:45 a končí v 17:00
5) skatepark je v době výuky uzavřen veřejnosti, v případě ošklivého počasí je camp celý den pod střechou skateparku
6) svačiny a pitný režim ve skateparku jsou pod dohledem lektorů, na obědy chodíme do restaurace 1. český lawn tennis club, který sousedí se skateparkem
7) první den prosím přineste kartičku pojištěnce, kterou si ofotíme


Denní program:

8:30 – 9:00 Příjem dětí + registrace
9:00 – 10:30  Skateboarding
10:30 – 11:00  Svačina
11:00 – 12:45  Skateboarding
13:00 – 14:00  Oběd (restaurace 1. český lawn tennis club)
14:00 – 15:00  Koupání ve Vltavě / hry v parku na ostrově
15:00 – 15:30  Svačina
15:30 – 17:00  Skateboarding
17:00 – 17:30  Předání dětí rodičům

 


 

Napsali nám rodiče…

Kluci (8 a 5 let) byli u Vás letos na Skate Campu poprvé. Po prvním dnu byli nadšení, nemohla jsem je od Vás dostat domů, pře ještě musí ukázat tohle a tamto a „vůbec Štěpán (instruktor) je „bůh““:-D Takže moc děkujeme, kluci si to užili strašně moc a do školičky se už moc těší. Taky jsme teda museli pořídit „pořádný skejty“, za pomoc s jejich výběrem opět děkuji Vám. Za mě palec nahoru, nejvíc nejlepší Camp a už nikdy nikam jinam:-D
Majda


Hezký den,
chci poděkovat za organizaci. Synek byl úplně nadšený, jeho ježdění to zase posunulo o chlup dál. A pokud to bude příští rok zase a vyjde nám to časově, určitě se zúčastní.
Takže díky moc a zdravím,
Robert


Z naší strany naprosté nadšení. Každý den jsme si vyzvedávali krásně oklepané, zašmudlané, odrbané a štastné dítě, které se nemohlo dočkat, až ráno zase vyrazí na Štvanici.
Velký dík všem, kteří se na Campu podíleli. Příští rok, bude-li ta možnost,  nás tam máte zas 🙂
Pavla