Mystic Skate Camp – pravidelný letní příměstský tábor pro kluky i holky se skateboardovou školou, který probíhá v moderním zastřešeném skateparku v přírodním areálu v centru Prahy na ostrově Štvanice.

Denní program zahrnuje aktivní výuku skateboardingu a další sporty, jako fotbálek, frisbee, plavání, street basket a různé soutěže, výtvarnou činnost i potřebný odpočinek. Všechny činnosti probíhají za asistence a pod dohledem zkušených a pro výuku skateboardingu certifikovaných instruktorů, kteří se účastní jak tuzemských, tak mezinárodních závodů a mají veškeré předpoklady, aby dětem předali své zkušenosti. Dětem se instruktoři věnují nepřetržitě po celou dobu jejich pobytu u nás.

URČENO PRO:
– děti od 6 do 14 let (kluci i holky)
– maximální denní kapacita je 36 dětí
Děti jsou rozděleny do pěti skupin po maximálně osmi podle jejich výkonnosti.
Camp je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé.

KDY:
Camp probíhá od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin, a to v šesti pětidenních turnusech:
1. turnus: 12. – 16. 7. 2021 (rezervace na tento termín jsou již plné – registrujeme náhradníky)
2. turnus: 26. – 30. 7. 2021 (rezervace na tento termín jsou již plné – registrujeme náhradníky)
3. turnus: 2. – 6. 8. 2021 (rezervace na tento termín jsou již plné – registrujeme náhradníky)
4. turnus 9. – 13. 8. 2021 (rezervace na tento termín jsou již plné – registrujeme náhradníky)
5. turnus: 16. – 20. 8. 2021 (rezervace na tento termín jsou již plné – registrujeme náhradníky)
6. turnus: 23. – 27. 8. 2021 (rezervace na tento termín jsou již plné – registrujeme náhradníky)

KDE:
Mystic skate camp se pořádá ve veřejném Mystic skateparku Štvanice, který využívají celoročně tisíce mladých lidí nejen z Prahy a celé ČR. Sportoviště je na vysoké úrovni a proto přitahuje sportovce z celého světa, kteří se tu již 25 let potkávají především při světovém poháru ve skateboardingu – Mystic Sk8 Cupu.
Po čas skateboardové výuky je skatepark uzavřen pro veřejnost. Vzhledem k tomu, že skatepark je zastřešený, tak se camp koná za každého počasí. V letních měsících střecha funguje jako obří slunečník, což je při vysokých teplotách zásadní výhodou oproti ostatním skateparkům. 

STRAVOVÁNÍ
Obědy jsou podávány v sousední restauraci I. Českého Lawn Tennis klubu. Svačiny 2x denně a pití nonstop jsou k dispozici ve skateparku. Stravování a pitný režim jsou zahrnuty v ceně campu.

PŘIHLÁŠKY
Registrace vašich dětí probíhá výhradně přes registrační formulář níže.
Po odeslání vyplněného formuláře vám bude registrace na camp potrvzena e-mailem a zároveň obdržíte instrukce k platbě. Do té doby je vaše přihláška brána jako nepotvrzená! I v případě, že přihláška akceptována nebude, např. z důvodu naplnění daného termínu (přihlášky zpracováváme s malým zpožděním), tak Vás o tom vyrozumíme. 

POTŘEBNÁ VÝBAVA
– skateboard
– helma (je povinná pro všechny!)
– skateboardové boty nebo pohodlné tenisky
– pro úplné začátečníky doporučujeme také chrániče loktů a kolen
Veškeré vybavení je též možné zakoupit přímo ve skateparku se slevou 20 % z MOC, která platí pro členy Mystic Skatepark Štvanice z.s., tedy pro všechny účastníky campu.

PŘIKLAD DENNÍHO PROGRAMU
8:30 – 9:00 příjem dětí a registrace
9:00 – 10:30 výuka skateboardingu
10:30 – 11:00 svačina
11:00 – 12:45 výuka skateboardingu
13:00 – 14:00 oběd (restaurace 1. Český Lawn Tennis Club)
14:00 – 15:00 koupání ve Vltavě / hry v parku na ostrově
15:00 – 15:30 svačina
15:30 – 17:00 výuka skateboardingu
17:00 – 17:30 předání dětí rodičům

HYGIENA
Bedlivě sledujeme aktuální hygienická opatření a doporučení spojená s COVID-19, která jsou v poslední době kladena na akce sportovního charakteru, a podle nich se řídíme.

CENA
Cena za pětidenní turnus: 5.000 Kč (zahrnuje stravu a pitný režim / nazahrnuje skateboardovou výbavu).
V případě odhlášení z campu v delší době než jeden měsíc před začátkem turnusu Vám vrátíme 4.700 Kč. Pokud je dítě odhlášeno z kempu v kratší době než jeden měsíc, vracíme 4.000 Kč. V případě onemocnění nebo zranění během probíhajícího campu vrátíme poměrnou částku ze 4.000 Kč.
V případě, že je konání kempu zrušeno na základě vyšší moci (ze zákona / hygienické nařízení), vrací se 4.700 Kč, případně je možné 100 % částky (5.000 Kč) přesunout na úhradu termínu v roce 2022.
Každé dítě přihlášené do Mystic Skate Campu se stává členem skate klubu Mystic Skatepark Štvanice z.s. Roční poplatek 100 Kč je započítaný v platbě za Mystic Skate Camp, přihlášku vyplníte první den campu.
Cena campu též zahrnuje jedno tričko Mystic Skate Camp 2021 – velikost pro vaše dítě si zvolíte v registračním formuláři níže.


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Odesláním vyplněného formuláře a zaplacením částky 5.000 Kč se vaše dítě stává členem skate klubu Mystic Skatepark Štvanice z.s. Z částky 5.000 Kč je 100 Kč použito na úhradu řádného členství ve skate klubu.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami kempu a berete na vědomí, že skateboarding je rizikový sport a Vámi přihlášené dítě je zdravotně způsobilé k jeho výkonu na úrovni začátečník / pokročilý.
Odesláním formuláře dáváte též souhlas se zpracováním osobních údajů, abychom vás mohli kontaktovat (telefonicky / e-mailem / newsletterem) ve věcech spojené s kempem. Zpracovatel těchto údajů je Mystic Skatepark Štvanice z.s.

Zaškrtněne termín/y do kterého se hlásíte

Zvolte velikost trička podle věku dítěte
6-8 let9-11 let12-14let