Mystic Skate Camp – pravidelný letní příměstský tábor pro kluky i holky se skateboardovou školou, který probíhá v moderním zastřešeném skateparku v přírodním areálu v centru Prahy na ostrově Štvanice.

Denní program zahrnuje aktivní výuku skateboardingu a další sporty, jako fotbálek, frisbee, plavání, street basket a různé soutěže, výtvarnou činnost i potřebný odpočinek. Všechny činnosti probíhají za asistence a pod dohledem zkušených a pro výuku skateboardingu certifikovaných instruktorů, kteří se účastní jak tuzemských, tak mezinárodních závodů a mají veškeré předpoklady, aby dětem předali své zkušenosti. Dětem se instruktoři věnují nepřetržitě po celou dobu jejich pobytu u nás.

URČENO PRO:
– děti od 6 do 14 let (kluci i holky)
– maximální denní kapacita je 36 dětí
Děti jsou rozděleny do pěti skupin po maximálně osmi podle jejich výkonnosti.
Camp je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé.

KDY:
Camp probíhá od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin, a to v šesti pětidenních turnusech:
1. turnus: 12. – 16. 7. 2021 (rezervace na tento termín jsou již plné!)
2. turnus: 26. – 30. 7. 2021
3. turnus: 2. – 6. 8. 2021
4. turnus 9. – 13. 8. 2021
5. turnus: 16. – 20. 8. 2021
6. turnus: 23. – 27. 8. 2021

Pokud nevidíte v přihlášce všech šest termínů, je to tím, že některé jsou již obsazené a proto je nenabízíme.

KDE:
Mystic skate camp se pořádá ve veřejném Mystic skateparku Štvanice, který využívají celoročně tisíce mladých lidí nejen z Prahy a celé ČR. Sportoviště je na vysoké úrovni a proto přitahuje sportovce z celého světa, kteří se tu již 25 let potkávají především při světovém poháru ve skateboardingu – Mystic Sk8 Cupu.
Po čas skateboardové výuky je skatepark uzavřen pro veřejnost. Vzhledem k tomu, že skatepark je zastřešený, tak se camp koná za každého počasí. V letních měsících střecha funguje jako obří slunečník, což je při vysokých teplotách zásadní výhodou oproti ostatním skateparkům. 

STRAVOVÁNÍ
Obědy jsou podávány v sousední restauraci I. Českého Lawn Tennis klubu. Svačiny 2x denně a pití nonstop jsou k dispozici ve skateparku. Stravování a pitný režim jsou zahrnuty v ceně campu.

PŘIHLÁŠKY
Registrace vašich dětí probíhá výhradně přes registrační formulář níže.
Po odeslání vyplněného formuláře vám bude registrace na camp potrvzena e-mailem a zároveň obdržíte instrukce k platbě. Do té doby je vaše přihláška brána jako nepotvrzená! I v případě, že přihláška akceptována nebude, např. z důvodu naplnění daného termínu (přihlášky zpracováváme s malým zpožděním), tak Vás o tom vyrozumíme. 

POTŘEBNÁ VÝBAVA
– skateboard
– helma (je povinná pro všechny!)
– skateboardové boty nebo pohodlné tenisky
– pro úplné začátečníky doporučujeme také chrániče loktů a kolen
Veškeré vybavení je též možné zakoupit přímo ve skateparku se slevou 20 % z MOC, která platí pro členy Mystic Skatepark Štvanice z.s., tedy pro všechny účastníky campu.

PŘIKLAD DENNÍHO PROGRAMU
8:30 – 9:00 příjem dětí a registrace
9:00 – 10:30 výuka skateboardingu
10:30 – 11:00 svačina
11:00 – 12:45 výuka skateboardingu
13:00 – 14:00 oběd (restaurace 1. Český Lawn Tennis Club)
14:00 – 15:00 koupání ve Vltavě / hry v parku na ostrově
15:00 – 15:30 svačina
15:30 – 17:00 výuka skateboardingu
17:00 – 17:30 předání dětí rodičům

HYGIENA
Bedlivě sledujeme aktuální hygienická opatření a doporučení spojená s COVID-19, která jsou v poslední době kladena na akce sportovního charakteru, a podle nich se řídíme.

CENA
Cena za pětidenní turnus: 5.000 Kč (zahrnuje stravu a pitný režim / nazahrnuje skateboardovou výbavu).
V případě odhlášení z campu v delší době než jeden měsíc před začátkem turnusu Vám vrátíme 4.700 Kč. Pokud je dítě odhlášeno z kempu v kratší době než jeden měsíc, vracíme 4.000 Kč. V případě onemocnění nebo zranění během probíhajícího campu vrátíme poměrnou částku ze 4.000 Kč.
Každé dítě přihlášené do Mystic Skate Campu se stává členem skate klubu Mystic Skatepark Štvanice z.s. Roční poplatek 100 Kč je započítaný v platbě za Mystic Skate Camp, přihlášku vyplníte první den campu.
Cena campu též zahrnuje jedno tričko Mystic Skate Camp 2021 – velikost pro vaše dítě si zvolíte v registračním formuláři níže.


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Odesláním vyplněného formuláře a zaplacením částky 5.000 Kč se vaše dítě stává členem skate klubu Mystic Skatepark Štvanice z.s. Z částky 5.000 Kč je 100 Kč použito na úhradu řádného členství ve skate klubu.

Odesláním formuláře berete na vědomí, že skateboarding je rizikový sport a Vámi přihlášené dítě je zdravotně způsobilé k jeho výkonu na úrovni začátečník / pokročilý.
Odesláním formuláře dáváte též souhlas se zpracováním osobních údajů, abychom vás mohli kontaktovat (telefonicky / e-mailem / newsletterem) ve věcech spojené s kempem. Zpracovatel těchto údajů je Mystic Skatepark Štvanice z.s.

Zaškrtněne termín/y do kterého se hlásíte

Zvolte velikost trička podle věku dítěte
6-8 let9-11 let12-14let