Mystic skateboardová škola
otevřené skateboardové tréninky pro děti a mládež
za účasti předních českých jezdců


Mystic Skate School 2018/jarní semestr začíná 20. března
pravidelně každé úterý, středu a čtvrtek
od 17.00 do 18.15
(začátek je přesně v 17:00, přijďte raději o pár minut dřív, jako do školy)
Dítě nemusí chodit pravidelně, ale jak bude chtít/mít čas, třeba jen 1x týdně

Cena jedné lekce je 250kč, cena za deset lekcí je 2000kč. Mystic Skate school začíná v dubnu a bude ukončena s koncem školního roku a pokračovat bude zase v září. Pokud nestihnete vyčerpat všech 10 předplacených lekcí do konce června tak pokračujete v září.

Přihlásit své dítě do lekce můžete pouze na místě od 16:30 hodin. Do Mystic skate School může vaše dítě vstoupit kdykoliv od dubna do června a pak od září do listopadu. Přihlášku musí podepsat rodič.


Veřejný skatepark Štvanice využívají celoročně tisíce mladých lidí nejen z Prahy, ale i z celé republiky. Skatepark na Štvanici má zásadní vliv na vývoj skateboardingu v Čechách. Nejenže nabízí nejlepší možnosti ježdění, ale každoročně hostí světovou skateboardovou špičku, čímž přitahuje zájem dětí mládeže o tento sport.

Mystic skateboardovou školu navštěvuje pravidelně okolo 40 dětí ve věku od 4 do 12 let. Tréninky probíhají každoročně od dubna do června a od září do listopadu. Děti trénují špičkoví skateboardisté včetně mistrů ČR a vítězů různých profesionálních závodů včetně vítěze Světového poháru ve skateboardingu Maxima Habance.

V rámci tréninku jsou děti rozdělené do skupin podle výkonnosti tak, že v každé skupině je max. 6 dětí, čímž je zajištěn osobní přístup ve výuce. Tréninky probíhají v areálu, který je v době výuky uzavřen veřejnosti. Díky tomu je výuka bezpečná. Děti během výuky ochrannou přilbu a i díky tomu za celou dobu existence školy nedošlo k žádnému vážnému zranění. Děti se díky efektivní výuce rychle naučí základy skateboardingu včetně návyku bezpečné jízdy ve skateparku, kterých je dnes v ČR více než 150!

Každoročně na závěr sezóny pořádáme pro účastníky naší školy závody “Mystic Sk8 School Race” ve čtyřech kategoriích – Sk8 Beginner, Sk8 Kid, Sk8 Rookie a Sk8 Rider. První tři vítězové ve všech čtyřech kategoriích vyhrávají diplomy, poháry a věcné ceny a všichni další účastníci závodu dostávají originální trika s motivem závodu.

Během letních prázdnin v rámci projektu uspořádáme příměstský intenzivní kurz Mystic Skate Camp, a to celkem ve třech týdenních termínech. Program těchto kempů bude navazovat na výuku skateboardové školy, avšak bude rozšířen na formu celodenních aktivit formou příměstského tábora.