Recap z minulého ročníku
Teaser na tento ročník

28. května 2022 proběhne ve štvanickém Mystic skateparku (přesněji v prostorech Skate bowlu) druhý ročník JK BOWLu. Jedná se o událost propojující subkultury hip hopu, breakingu (breakdance) a skateboardingu. Akce je organizována českou taneční crew JKJKDEEZ, která je na české taneční scéně již od roku 2007.

Událost zahrnuje 1vs1 breaking battle a skate bowl contest, afterparty, občerstvení přímo v bowlu (pivo, voda, drobné občerstvení; taktéž grill bar v areálu Mystic Skate Parku), o hudební podklad během dne i afterparty se postará více než 6 DJs hrající žánry od rocku, po rap, funk, disco, soul, afro… Pro vítěze výše zmíněných soutěží je připravena finanční i materiální odměna ve formě „poháru“ a darů od sponzorů.

neposlední řadě proběhne dobročinná aukce jedinečných předmětů, jejichž výtěžek poputuje neziskové organizaci Skate World Better. Tato organizace se věnuje výstavbám skate parků v subsaharské Africe. Skateparky zahrnují i centra volného času, ve kterých dochází i k edukaci místní mládeže. První projekt se odehrál v Maputu, hlavním městě Mozambiku, a podařilo se jim postavit hned dva skateparky. Nyní se připravují na nový projekt v Mbabane, hlavním městě Svazijska.
Mezi aukční položky zařadíme např. designový skateboard od Laydak Skateboards/design by Monolog (@laydak_skateboards, @monologramo), obrazy od Milana Koudelky (@cou02rst) a Adama Zimma (@iamrushdog), a nakonec „one of a kind“ outfit od RiverSign (@riversign_).

[facebook event]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *