Mystic skate camp – pravidelný letní příměstský tábor pro kluky i holky se skateboardovou školou, který probíhá v moderním zastřešeném skateparku v přírodním areálu v centru Prahy na ostrově Štvanice.

Denní program zahrnuje aktivní výuku skateboardingu a další sporty, jako fotbálek, frisbee, plavání, street basket a různé soutěže, výtvarnou činnost i potřebný odpočinek. Všechny činnosti probíhají za asistence a pod dohledem zkušených a pro výuku skateboardingu certifikovaných instruktorů, kteří se účastní jak tuzemských, tak mezinárodních závodů a mají veškeré předpoklady, aby dětem předali své zkušenosti. Dětem se instruktoři věnují nepřetržitě po celou dobu jejich pobytu u nás.

URČENO PRO:
– děti od 6 do 14 let (kluci a holky)
– maximální denní kapacita je 38 dětí

Děti jsou rozděleny do pěti skupin po maximálně osmi podle jejich výkonnosti.
Camp je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé.

KDY:
Camp probíhá od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin, a to v osmi pětidenních turnusech:
1. turnus: 4. – 8. července
2. turnus: 11. – 15. července / tento termín je plně obsazen
3. turnus: 18. – 22. července / tento termín je plně obsazen
4. turnus: 25. – 29. července / tento termín je plně obsazen
5. turnus: 1. – 5. srpna / tento termín je plně obsazen
6. turnus: 8. – 12. srpna / tento termín je plně obsazen
7. turnus: 15. – 19. srpna / tento termín je plně obsazen
8. turnus: 22. – 26. srpna / tento termín je plně obsazen

KDE:
Mystic skate camp probíhá ve veřejném Mystic skateparku Štvanice, který využívají celoročně tisíce mladých lidí nejen z Prahy a celé ČR. Sportoviště je na vysoké úrovni a proto přitahuje sportovce z celého světa, kteří se tu již 26 let potkávají především při světovém poháru ve skateboardingu – Mystic Sk8 Cup.
Po čas skateboardové výuky je skatepark uzavřen pro veřejnost. Vzhledem k tomu, že skatepark je zastřešený, tak se kemp koná za každého počasí. V letních měsících střecha funguje jako obří slunečník, což je při vysokých teplotách zásadní výhodou oproti ostatním skateboardovým letním kempům.

STRAVOVÁNÍ
Obědy jsou podávány v sousední restauraci I. Českého Lawn Tennis klubu. Svačiny 2x denně a pití nonstop jsou k dispozici ve skateparku. Stravování a pitný režim jsou zahrnuty v ceně campu.

PŘIHLÁŠKY
Registrace vašich dětí probíhá výhradně přes registrační formulář níže.
Po odeslání vyplněného formuláře vám bude registrace na camp potvrzena nejpozději do tří dnů e-mailem a zároveň obdržíte instrukce k platbě. Do té doby je vaše přihláška brána jako nepotvrzená! I v případě, že přihláška akceptována nebude, např. z důvodu naplnění daného termínu (přihlášky zpracováváme s malým zpožděním a informace o volných turnusech nemusí být na webu vždy aktuální), tak Vás o tom vyrozumíme.

POTŘEBNÁ VÝBAVA
– skateboard
– helma (je povinná pro všechny!)
– skateboardové boty nebo pohodlné tenisky
– pro úplné začátečníky doporučujeme také chrániče loktů a kolen

PŘIKLAD DENNÍHO PROGRAMU
8:30 – 9:00 příjem dětí a registrace
9:00 – 10:30 výuka skateboardingu
10:30 – 11:00 svačina
11:00 – 12:45 výuka skateboardingu
13:00 – 14:00 oběd (restaurace 1. Český Lawn Tennis Club)
14:00 – 15:00 koupání ve Vltavě / hry v parku na ostrově
15:00 – 15:30 svačina
15:30 – 17:00 výuka skateboardingu
17:00 – 17:30 předání dětí rodičům

HYGIENA
Bedlivě sledujeme aktuální hygienická opatření a doporučení spojená s COVID-19, která jsou v poslední době kladena i na akce sportovního charakteru, a podle nich se řídíme.

CENA
Cena za pětidenní turnus: 5.500 Kč (zahrnuje stravu a pitný režim / nazahrnuje skateboardovou výbavu).
V případě odhlášení z campu (z jakéhokoli důvodu) v delší době než jeden měsíc před začátkem turnusu se vrací 5.000 Kč.
Pokud je dítě odhlášeno z kempu v kratší době než jeden měsíc, vracíme 4.500 Kč.
V případě onemocnění nebo zranění během probíhajícího campu vrátíme poměrnou částku z 5.000 Kč.
V případě, že je konání kempu zrušeno na základě vyšší moci (ze zákona / hygienické nařízení), vrací se 5.000 Kč, případně je možné 100 % částky (5.500 Kč) přesunout na úhradu termínu v roce 2022.
Každé dítě přihlášené do Mystic Skate Campu se zároveň stává členem skate klubu Mystic Skatepark Štvanice z.s. Roční poplatek 100 Kč je započítaný v platbě za Mystic Skate Camp, přihlášku vyplníte první den campu.
Cena campu též zahrnuje jedno tričko Mystic Skate Camp 2022 – velikost pro vaše dítě si zvolíte v registračním formuláři níže.


REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Odesláním vyplněného formuláře a zaplacením částky 5.000 Kč se vaše dítě stává členem skate klubu Mystic Skatepark Štvanice z.s. Z částky 5.500 Kč je 100 Kč použito na úhradu řádného členství ve skate klubu.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami kempu a berete na vědomí, že skateboarding je rizikový sport a Vámi přihlášené dítě je zdravotně způsobilé k jeho výkonu na úrovni začátečník / pokročilý.
Odesláním formuláře dáváte též souhlas se zpracováním osobních údajů, abychom vás mohli kontaktovat (telefonicky / e-mailem / newsletterem) ve věcech spojené s kempem. Zpracovatel těchto údajů je Mystic Skatepark Štvanice z.s.

Zaškrtněne termín/y do kterého se hlásíte

Zvolte velikost trička podle věku dítěte
6-8 let9-11 let12-14let